|
Dierenkliniek de kempen nieuwsbrief
februari 2012
|
| Maand van het gebit |
|
Februari staat in het teken van het gebit van uw hond of kat. Het is erg belangrijk om het gebit van uw hond of kat goed te verzorgen. Tijdens de maand van de gebitscontrole in februari wordt hier extra aandacht aan besteed. U kunt deze maand een GRATIS gebitscontrole afspreken en ontvangt 10% korting op alle gebitsproducten. (op vertoon van deze nieuwsbrief)
Onderaan de nieuwsbrief staan onze telefoonnummers.
|
|
 |
|
|
|
Winnaar Fotowedstrijd
 |
|
Dierenkliniek de Kempen feliciteert Gwennie Dokter met het winnen van de fotowedstrijd van afgelopen jaar. Zij wint een fotoshoot van haar kat Evy, gemaakt door Astrid Klomp. Deze fotoshoot zal later ook op onze website te zien zijn.
|
|
Uitbreiding narcose en bewakingsapparatuur
|
Al onze locaties zijn vanaf 2012 uitgerust met gasnarcose-apparatuur en bewakingsapparatuur voor de patienten die een gebitsbehandeling ondergaan. Vanzelfsprekend werd hiermee al een aantal jaren gewerkt in de operatiekamers. De bewaking van de patient bestaat uit een ECG (hartfilmpje), een capnogram (ademhalingsbewaking), zuurstofmeting en temperatuurmeting. Voor details kunt u terecht op onze website.
|
|
 |
|
| Locatie Bergeijk
Mr. Pankenstraat 9
5571 CP Bergeijk
Tel: 0497 571275
|
Locatie Valkenswaard
Carolusdreef 3
5554 BA Valkenswaard
Tel: 040 2012475
|
Locatie Veldhoven
Pastoor Jansenplein 23
5504 BS Veldhoven
Tel: 040 2532540
|
Voor spoedgevallen zijn wij 24/7 bereikbaar
Behandeling uitsluitend op afspraak
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft JavaScript nodig om het te kunnen zien.
|
Wilt u onze nieuwsbrieven digitaal ontvangen, schrijf u dan in.

|
|
|